Tutaj jesteś: Strona główna | Nasza firma
Firma Termoeko prowadzi sprzedaż nowoczesnych płaskich kolektorów słonecznych firmy Solver, które umożliwiają uzyskiwanie odnawialnej energii słonecznej. Energia czerpana ze słońca jest naprawdę za darmo!

Kolektory słoneczne to bezpieczne, czyste i proste uzyskiwanie energii. Nasze rozwiązania znajdują zastosowanie wszędzie tam, gdzie występuje duże zużycie ciepłej wody, np. w domach jednorodzinnych, przedsiębiorstwach, hotelach i obiektach sportowych. System ten, oprócz podgrzewania wody, może dogrzewać pomieszczenia, dzięki podłączeniu kolektorów do układu centralnego ogrzewania.

Satysfakcja klienta jest dla nas priorytetem, dlatego nie kończymy współpracy na sprzedaży urządzeń, ale również proponujemy pomoc techniczną, montaż, serwis gwarancyjny oraz konsultacje telefoniczne w przypadku jakichkolwiek wątpliwości w zakresie działania kolektorów.

Dlaczego warto instalować kolektory słoneczne firmy SOLVER?

Ponieważ...
  • Urządzenia wykorzystujące energię słoneczną mogą pokryć aż 70 % zapotrzebowania na ciepłą wodę użytkową. Kolektory słoneczne przynoszą oszczędności od pierwszego dnia montażu, niezależnie od pory roku. To wytwarzanie energii, na którą Cię stać!
  • Kolektory umożliwiają szybki zwrot poniesionych wydatków inwestycyjnych. W zależności od warunków nasłonecznienia, które są porównywalne na terenie całej Polski, i rodzaju wspomagającego źródła energii, zwrot poniesionych kosztów następuje w okresie od 5 do 8 lat. Są korzystne dla środowiska i... Twojego portfela!
  • Energia z promieni słonecznych nic Cię nie kosztuje i wykorzystanie jej do przetworzenia w ciepło użytkowe daje niepowtarzalną okazję korzystania z darmowego paliwa.
  • W procesie spalania paliw powstaje wiele rodzajów zanieczyszczeń, z których najważniejszymi są: dwutlenek węgla, dwutlenek siarki, tlenki azotu i pyły. Zastosowanie kolektorów słonecznych jest przyjazne dla środowiska i powoduje zmniejszenie wydzielania się do atmosfery szkodliwych substancji, które m.in. są odpowiedzialne za globalne ocieplenie. Ekolodzy przestrzegają, że stężenie dwutlenku węgla w ciągu ostatnich 20 lat wzrosło o 25%! Korzystając z kolektorów, dbasz o środowisko naturalne i przyszłość naszej planety.
  • Istnieje możliwość skorzystania z funduszy ochrony środowiska, dzięki którym inwestycja w kolektory słoneczne będzie wyjątkowo atrakcyjna finansowo.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!
TERMOEKO Krzysztof Kudłacik, ul. Szkolna 24, 43-356 Bujaków
tel. (33) 488 65 75, tel. 0 608 671 849, fax (33) 487 64 77